Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana

  • 150 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Om van uw vakantie in Sevilla te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana Sevilla appartement, gelegen op maar 1 km van Giralda en op 20 minuten loopafstand van Plaza de España. Het appartement van 150 m² is gelegen op 2 km van Santa Justa treinstation en vrij dicht bij Genova busstation.

Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartementen hebben een een balkon en een keuken en uitzicht op de stad. Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken.

Het appartement biedt een complete keuken, die een oven en een vaatwasser verleent. Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement biedt ook een eettafel. Een Spaanse keuken wordt geserveerd in La Andaluza, gelegen binnen 5 minuten lopen hiervandaan.

Dit 2-badkamer appartement is op een eersteklas locatie in Sevilla, op een paar stappen verwijderd van de Kerk Santa Ana gelegen. Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement ligt op slechts 7 minuten te voet van het Teatro Flamenco Triana, op 200 meter afstand van Plaza de Cuba metrostation. Deze accommodatie bevindt zich op 2 km van het Klooster La Cartuja. Dit appartement is op 20 minuten rijden van de luchthaven Sevilla-San Pablo.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana Sevilla
Apartamento Aires De Triana Riverside
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Aires De Triana Riverside

8.8
Fantastisch 29 beoordelingen
122 m van de accommodatie
USD 218 USD 196
per nacht
Apartamento Luminoso Centrico Triana
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Luminoso Centrico Triana

8.7
Fantastisch 89 beoordelingen
132 m van de accommodatie
USD 232 USD 209
per nacht
Apartamentos Resitur
Mobiele prijsaanbieding

Apartamentos Resitur

7.8
Goed 7150 beoordelingen
145 m van de accommodatie
USD 31 USD 28
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Sevilla-San Pablo
    12 km

    Treinstations

    Santa Justa Station
    2,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 03:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000410280003984360000000000000000VFT/SE/093633,VFT/SE/09363
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement te vinden?
      Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement is in de Triana wijk van Sevilla gesitueerd, op 16 minuten loopafstand van Giralda.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement zijn onder andere het Klooster La Cartuja, Giralda, Plaza de España.
    • Hoeveel kost het om bij Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement te verblijven?
      De huurprijs van Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement is €2680.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement?
      Restaurants in de buurt van Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement zijn onder andere La Andaluza en Volapie Genova restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement aangeboden?
      Ja, Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement biedt wifi.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement?
      Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana appartement heeft een totale oppervlakte van 150 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Sevilla-San Pablo
    12 km

    Treinstations

    Santa Justa Station
    2,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spacious Bright-2Bedroom 2Bathroom-Triana Sevilla

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten